ISPmanager — ir viens no vadošajiem daudzfunkcionāliem Interneta serveru vadības paneļiem, ar vienkāršu un intuitīvi saprotamu web interfeisu. Visas galvenās servera vadības operācijas, tādas kā lietotāju, mājas lapu, domēnu un pastkastīšu izveidošana, tiek paveikta ar pāris peles klikšķu palīdzību.

Vadības panelis ISPmanager ir izveidots, ņemot vērā daudzpakāpju sistēmas pieejas tiesības, pateicoties kurai tiek vienkāršots administrēšanas darbs visiem servera lietotājiem. Pieejas sadalīšanas sistēma ļauj izmantot ISPmanager gan vienkāršam lietotājam, gan arī profesionālā hostinga pakalpojumu piedāvāšanai.

ISPmanager vadības panelis tiek piedāvāts dažādās versijās: ISPmanager Lite un ISPmanager Business. ISPmanager Lite tiek pozicionēts kā programmu nodrošinājums, kas izmantojams servera vadībai, uz kura izvietotas mājas lapas, kas pieder vienai personai (uzņēmumam). ISPmanager Business – šis ISPmanager piegādes variants paredzēts hostinga pakalpojumu sniegšanai serverī.

GARMTECH ir ISPsystem partneris un piedāvā vadības paneļus par visizdevīgākajām cenām. Pasūtot vadības paneli pie GARMTECH, Jūs varēsiet iegādāties produktu par daudz zemāku cenu, nekā pie ražotāja.

Cenas

ISPmanager 5 Lite
  • 1 mēnesis 7.00 €
  • 1 gads 50.00 €
Hostinga vadības panelīs Jūsu serverim
ISPmanager 5 Business
  • 1 mēnesis 23.00 €
  • 1 gads 160.00 €
Kontroles panelis priekš parastā un reseller hostinga
Papildus bizness opcijas
Centralizēta serveru kontrole
Reseller funkcijas
CloudLinux atbalsts
Resursu izmantošanas statistika
Izdalīti serveri dažādiem mērķiem
VISA MasterCard Discover Maestro Maestro (UK)
GARMTECH

Copyright 2017-2020 GARMTECH. All Rights Reserved.