SSL

Digitālais SSL Sertifikāts

Digitālie drošības sertifikāti (SSL sertifikāti) tiek izmantoti, lai aizsargātu informāciju no pārtveršanas, kropļojumiem un viltojumiem, strādājot Internetā. SSL sertifikāti kļuvuši par standartu elektroniskajā komercijā un slepenas informācijas pārraides nepieciešamības gadījumā , kā, piemēram, paroles, kredītkaršu numuri u.tml.

SSL sertifikāts – nepieciešams līdzeklis Jūsu mājas lapas vai interneta veikala drošas darbības garantēšanai. Turklāt SSL sertifikāts ir Jūsu mājas lapas “pase”- Jūsu klientiem tas ir drošs apliecinājums tam, ka viņi atrodas tieši Jūsu serverī.

SSL sertifikātus izsniedz speciāla organizācija – Sertifikācijas centrs – uz noteiktu laiku, kuru pēc noteikta laika nepieciešams atjaunot.

Mēs piedāvājam vairākus veidu digitālus SSL sertifikātus.

Domēnu pārbaudes SSL sertifikāti ir vieni no ātrāk-izsniegtiem un tajā paša laikā uzticamiem sertifikātiem. Pārbaudes process ir ļoti vienkāršs, viss kas būs nepieciešams ir atbildēt uz automātiski nosūtīto no sertifikācijas centra validācijas vēstuli. Sertifikātu parasti izmanto nelieliem internet-projektiem.

Mēs arī rekomendējam šo sertifikātu izmantot nelielu mājās lapu drošībai, it īpaši kad nav nepieciešama stingrāka mājas lapas vai projekta apmeklētāju uzticība. Dotie sertifikāti nodrošina statisko drošības logotipu.

Comodo Positive SSL

€ 24.99

/gadā

RapidSSL Standard

€ 64

/gadā

Comodo PositiveSSL Multi-Domain

€ 149.99

/gadā

Thawte SSL 123

€ 56.64

/gadā

Comodo SSL

€ 79

/gadā

Mēs piedāvājam arī reģistrēt tādus sertifikātus kā Thawte Web Server EV, Thawte Code Signing SSL, Symantec Secure Site, GeoTrust TrueBusinessID u.c. Tam nepieciešams tikai nosūtīt attiecīgu pieprasījumu mūsu pārdošanas nodaļai, vai iepazīties ar SSL sertifikātiem kuri ir pieejami mūsu galvēnas izvelnes sadaļas. Ja neesat pārliecināts par Jums nepieciešamā sertifikāta veidu vai meklējat specializētu sertifikātu, mūsu pārdošanas nodaļa vienmēr palīdzēs Jums izdarīt pareizo izvēli un sameklēt Jūs interesējošo produktu.

GARMTECH

GARMTECH