Vadības paneļi

Panels

Servera vadības paneļi

Lai pārvaldītu VPS vai izdalīto serveri, mūsu uzņēmums iesaka izmantot servera/hostinga vadības paneli. Servera vadības panelis – programmatūra, lai pārvaldītu jūsu serveri, izmantojot speciālu web-interfeisu.

Plesk Onyx

parallels plesk

Parallels Plesk Panel — tas ir vadošais hostinga automatizācijas vadības panelis. Piedāvājot vienkāršu lietošanas interfeisu un lomu kopumu, kas ņem vērā visu lietotāju grupu vajadzības, Parallels Plesk Panel palīdzēs uzsākt hostinga biznesu visīsākajā laikā.

 

Parallels Plesk Panel piedāvā viegli apgūstamu interfeisu, saglabājot ārējo izskata vienkāršību. Vadības panelim ir viegla navigācijas sistēma, kura ļauj atrast un paveikt ātri un efektīvi pat pašus darbietilpīgākos uzdevumus.

Šis ir vienīgais vadības panelis, kurš padara pieejamus simtiem pielikumu Jūsu gala lietotājiem.

 

Parallels Plesk Panel ļauj samazināt ekspluatācijas izdevumus, jo klienti varēs strādāt patstāvīgi. Automātiskās atjaunināšanas atslēgas mehānisms, automātiskās atjaunināšanas programma, migrācijas menedžeris un operatīvā uzstādīšana caur web interfeisu garantē, ka Jums nevajadzēs tērēt stundas telefoniskajam atbalstam.

 

Plesk Onyx – 1 mēnesis

Domēnu skaitsCena
10€ 7.00
30€ 14.00
Neierobežots€ 28.00

Plesk Onyx – 1 gads

Domēnu skaitsCena
10€ 81.00
30€ 165.00
Neierobežots€ 355.00

Plesk Onyx – 2 gadi

Domēnu skaitsCena
10€ 160.00
30€ 330.00
Neierobežots€ 718.00

Iespējams pasūtīt Parallels Plesk Power Pack, Antispam, Language Pack, Premium Antivirus vai Web SiteBuilder.

ISPManager

 

ISPmanager

ISPmanager 5 — ir viens no vadošajiem daudzfunkcionāliem Interneta serveru vadības paneļiem, ar vienkāršu un intuitīvi saprotamu web interfeisu. Visas galvenās servera vadības operācijas, tādas kā lietotāju, mājas lapu, domēnu un pastkastīšu izveidošana, tiek paveikta ar pāris peles klikšķu palīdzību.

 

Vadības panelis ISPmanager 5 ir izveidots, ņemot vērā daudzpakāpju sistēmas pieejas tiesības, pateicoties kurai tiek vienkāršots administrēšanas darbs visiem servera lietotājiem. Pieejas sadalīšanas sistēma ļauj izmantot ISPmanager gan vienkāršam lietotājam, gan arī profesionālā hostinga pakalpojumu piedāvāšanai.

 

ISPmanager 5 vadības panelis tiek piedāvāts dažādās versijās: ISPmanager Lite un ISPmanager Business. ISPmanager Lite tiek pozicionēts kā programmu nodrošinājums, kas izmantojams servera vadībai, uz kura izvietotas mājas lapas, kas pieder vienai personai (uzņēmumam). ISPmanager Business – šis ISPmanager piegādes variants paredzēts hostinga pakalpojumu sniegšanai serverī.

 

GARMTECH ir ISPsystem partneris un piedāvā vadības paneļus par visizdevīgākajām cenām. Pasūtot vadības paneli pie GARMTECH, Jūs varēsiet iegādāties produktu par daudz zemāku cenu, nekā pie ražotāja.

 

ISPManager 5 Lite

PeriodsCena
1 mēnesis€ 7.00
1 gads€ 50.00
Mūžīga€ 99.00

ISPManager 5 Business

PeriodsCena
1 mēnesis€ 23.00
1 gads€ 199.00
Mūžīga€ 299.00

cPanel

 

Cpanel

cPanel — ir viens no pazīstamākajiem mūsdienu serveru vadības paneļiem, kurš ir kļuvis populārs hostinga pasaulē. Panelim ir ērts interfeiss un labs iespēju klāsts, ko pilnībā varēs novērtēt iesācēji. Panelis sastāv no divām daļām: WHM – servera vadībai un cPanel – mājas lapas vadībai.

 

Vadības panelis, sniedz lietotājam intuitīvi saprotamu interfeisu hostinga konta vadīšanai un ļauj risināt tādus izplatītus lietotāju uzdevumus, kā pasta kastīšu, ftp kontu, apakšdomēnu, multidomēnu izveidošanu, uzdevumu pievienošana cronā, MySQL datu bāzu izveide/dzēšana.

 

Galvenās īpašības – intuitīvi saprotams interfeiss, daudz funkciju un daudzveidīga vadības struktūra, šablonu izmantošana un lokalizācijas izvēlne 25 valodās. cPanel ir papildus utilīta „Fantastiko”, kas satur apmēram 50 lietošanai gatavus skriptus.

 

cPanel serveriem

PeriodsCena
1 mēnesis€ 42.00
1 gads€ 480.00

cPanel priekš VPS

PeriodsCena
1 mēnesis€ 28.00
1 gads€ 228.00
GARMTECH

GARMTECH